Наші досягнення
создано
61
сайтов
34
интернет-магазинов
25
1С проектов
17
порталов
2
интеграций с 1С
12
поддерживаем
22
продвигаем
18

Платформа 1C

Ціна: 500 грн за годину

Платформа 1с дозволяє автоматизувати бізнес-процеси Вашого підприємства. Існує багато галузевих рішень на базі , створених відповідно до детального дослідження кожної конкретної галузі із урахуванням її специфіки. Особливістю системи 1С є її розширення на щойно посталі класи задач. Тому в якості облікової системи 1С є найгнучкішою і простою основою для життєдіяльності бізнесу. До того ж, вибір системи 1с для України буде оптимальним у відношенні ціна-якість: за зручністю користування і функціональності система не поступається західним аналогам, вона вже налагоджена і періодично оновлюється, а ціни на систему і її обслуговування значно нижче західних.

Найважливішою властивістю є її адаптація під ведення бухгалтерського й податкового обліку для України, її інформаційна підтримка і швидка реакція на зміни в законодавстві.

Задзвоніть за телефоном: (050) 292-27-67 або напишіть нам на електронну пошту [email protected] – наші менеджери нададуть відповідь на будь-які Ваші запитання відносно продуктів 1С, їхнього впровадження, оновлення і обслуговування.

Купити стало простіше.

1с бухгалтерія 8 для України. Базова версія

1 200 грн

1с бухгалтерія 8 для України.

3 600 грн

1С: Управління торгівлею

4 500 грн

 • ведення бухгалтерії
 • підготовка звітності
 • не потребує ІТС
 • ведення бухгалтерії
 • підготовка звітності
 • 1С конфігуратор
 • містить ІТС на півріччя
 • 1С конфігуратор
 • вхідні/вихідні документи
 • побудова звітності
 • програмування 1С
 • містить ІТС на півріччя
 • Купити 1с
 • Впровадження і налаштування 1С: Підприємство
 • Обслуговування 1С: Підприємство
 • Оновлення 1С: Підприємство
 • Перехід з 1С: Підприємство 7.7 на 1С: Підприємство 8

На сьогодні на ринку України працюють із двома платформами 1С. Це 1с 7.7 і 1с 8. Наші спеціалісти 1с налаштують Вам облік в одній з цих версій відповідно до потреб Вашого бізнесу. У зв'язку із обмеженням продажів версії 7, рекомендуємо починати ведення обліку на базі платформи 1с 8.2

Купити 1с

Компанія Picassoft проведе аналіз потреб Вашого бізнесу, після чого запропонує найвідповідніше рішення саме для Вас. Вище наведені найпопулярніші продукти 1С. Поряд із ними Ви можете купити 1с: Підприємство 8, наприклад, 1С: Управління торговим підприємством 8 або 1С: Зарплата і Управління персоналом 8. Дані рішення являють собою основні конфігурації 1С: Підприємства 8 і спеціалізовані на рішенні конкретних завдань Вашого підприємства.

У вартість 1С продукту входить його доставка і базова настройка (не більш 2х годин), а також навчання Вашого спеціаліста роботі із системою.

При купівлі 1С: Підприємство 8 Ви отримуєте підписку на інформаційно-технологічний супровід на 6 місяців: кожного місяця Вам надається диск ІТС, який містить нові релізи програм і конфігурацій, оновлені форми звітності, методичні матеріали.

Впровадження і налаштування 1с підприємство

Наші спеціалісти можуть провести впровадження і налаштування системи 1С.

Ми рекомендуємо розміщувати 1С програми на веб сервері із захищеним доступом. Спеціалістом Picassoft будуть проведені всі необхідні операції для цього.

Далі проводиться базова настройка 1с.

Якщо буде потреба, то ми проведемо конфігурацію системи 1С під Ваші задачі. Таким чином, Ви отримаєте комплексне автоматизоване рішення, яке враховує основні бізнес-процеси.

Обслуговування 1С: Підприємство

В залежності від об’єму робіт, пов’язаних із обслуговуванням Вашої конфігурації системи 1С, наша компанія пропонує наступні варіанти:

 • Погодинна оплата. Базисом такої оплати слугує наша ставка. Вона дорівнює 500 грн на годину.
 • Абонентське обслуговування 1С. Якщо у Вас передбачаються щомісячні виклики нашого спеціаліста, то така форма роботи більш вигідна для Вас. Вартість обслуговування 1С визначається відповідно до виконаним робочим годинам і кількості виїздів.

Процедура наступна:

 1. Наш спеціаліст визначає об’єм робіт з налаштування і обслуговування системи, виходячи з потреб Вашого підприємства.
 2. Якщо мається на увазі значні доробки, ми створюємо технічне завдання і погоджуємо його із Вами.
 3. Далі, відповідно до ТЗ ми виконуємо взяті на себе зобов’язання за обумовлену оплату.

Оновлення 1с

Якщо у Вас виникла потреба оновлення 1с, ми надамо такі послуги. Ми оновлюємо 1С:Підприємство версій 7.7, 8.

Процедура наступна. Ви зв’язуєтесь із нашим спеціалістом з роботи із клієнтом, погоджуєте план робіт і зручний для Вас час, наш спеціаліст виїздить до Вас і проводить оновлення.

Процедура займає від 1 до 3х годин. Вартість робіт складе від 500 грн в залежності від версії і складності Вашої системи 1С.

Перехід з 1С: Підприємство 7.7 на 1С: Підприємство 8

Якщо Ви вирішили використати переваги 1С 8 версії, тоді звернувшись до нас, Ви отримаєте нову версію 1С. Ми ж зі свого боку перенесемо дані 1С з 7 версії без втрат і налаштуємо конфігурацію 1С відповідно до Ваших потреб.

Вартість перенесення залежить від рівня складності Вашої старої конфігурації.