Наші досягнення
создано
61
сайтов
34
интернет-магазинов
25
1С проектов
17
порталов
2
интеграций с 1С
12
поддерживаем
22
продвигаем
18

Створення сайту візитки

Ціна: від 6000 грн 

Сайт-візитка – це доступ інтернет користувачів до інформації, яку Ви важаєте за потрібне викласти у мережу, це заява про себе і це ... найдешевша реклама.

Зателефонуйте в Києві: (044) 223-61-31 або напишіть нам на електронну поштову скриньку [email protected] – наші менеджери нададуть відповідь на будь-які Ваші питання відносно створення сайту-візитки.

Також пропонуємо Вам заповнити бріф на створення сайту. Наш менеджер із Вами обов’язково зв’яжеться.

Що ще можна сказати про сайт-візитку? Це Ваше обличчя в інтернеті. Наша задача – влюбити в нього користувачів інтернет. Влюбитися можна у вродливе і добре обличчя. Дизайнери нашої компанії відтворять його, трохи загримують і підготовлять до вистави під назвою «Бізнес».

Ми оформимо Ваші ідеї, додамо своїх і створимо сайт візитку, що приваблює інтерес до Вашої діяльності.

Ціни на створення сайту-візитки

  • Створення сайту візитки за шаблоном – 6 000 грн. Це найдешевший і швидкий спосіб. Він полягає в тому, що Ви обираєте вже розроблений безкоштовний шаблон сайту – і отримуєте сайт протягом двох-трьох днів.
  • Розробка сайту-візитки на безкоштовній CMS Drupal – від 10 000 грн. Це рішення для тих, кому важливо бути неповторним. Розробляємо дизайн, підключаємо модулі CMS, верстаємо. Строки створення сайту візитки – 1 тиждень.
  • !!Рекомендуємо!! Розробка сайту візитки на «1С-Бітрікс: Управління сайтом – Старт» від 12 000 грн. Трохи дорожче за другий варіант, проте переваг існує маса. У ціну входить вартість ліцензії. Строк – 1 тиждень.
  • Створення сайту-візитки. Індивідуальна розробка – від 20 000 грн. Якщо Вашим потребам не задовольняють перші три варіанти, тоді пропонуємо четвертий. Докладніше побачити різницю між індивідуальними розробками і сайтами на CMS можна на сторінці створення інформаційного сайту.

Ми також пропонуємо послуги з реєстраціїдоменних імен, хостінгу, обслуговування сайту і його наповнення контентом. Ми здійснюємо навчання персоналу Вашої компанії по роботі із сайтом.

Насамкінець, нашою компанією здійснено більш ніж п’ять десятків проектів зі створення, реконструкції і внесення різної складності доповнень до вже існуючих сайтів. Серед них – сайти-візиткивидавництв, юридичних компаній, туристичних агентств, служб таксі, персональні та інші.

Для перегляду того, що ми вже створили, загляньте до нашого портфоліо у розділ сайт.