Наші досягнення
создано
61
сайтов
34
интернет-магазинов
25
1С проектов
17
порталов
2
интеграций с 1С
12
поддерживаем
22
продвигаем
18

Створення логотипу

Логотип – це стислий зміст Вашої компанії. Тому підходячи до розробки логотипу, необхідно проявити не тільки свої професійні якості розробника-дизайнера, свої художні навички, але й інтуїцію: потрібно вгадати, який логотип найефектніше уріжиться користувачеві у свідомість.

Дизайн логотипів доцільно замовляти разом із дизайном сайтів, якщо Ви плануєте створити сайт, оскільки компанія розробник проведе роботи зі створення логотипа і розробки веб-дизайну в одній тематичній концепції.

Чому Пікассофт?

  • Дизайнери нашої компанії розуміють, що логотип треба розуміти і в вузькому сенсі – дизайн логотипа – і в широкому сенсі – створення бренду.
  • Створення логотипу успішно для нас лише тоді, коли досконаліше зробити вже неможна: ми проводимо дизайн логотипів стільки разів, скільки знадобиться для того, щоб Вам сподобалося.
  • У нас прийнятна цінова політика на послуги зі створення дизайну – Ви сплачуєте лише 6 000 грн за створення логотипа.
  • Для клієнтів, які замовили в нас розробку логотипу, існує програма знижок на інші дизайнерські послуги: веб дизайн, створення банерів, створення постеров Вам обійдеться на 20% дешевше.
  • Для клієнтів, які замовили в нас створення логотипа, ми проводимо у подарунок розробку дизайну візиток.   

Як відбувається створення логотипу у Пікассофт?

  • Після дзвінку або по отриманню on-line замовлення на розробку логотипу ми узгоджуємо час зустрічі із Вами в Києві. При зустрічі ми записуємо побажання відносно створення логотипа. Підписуємо  договір на створення логотипу, Ви вносите аванс відповідно до договору.
  • Після підписання договору на створення логотипа наш менеджер передає Ваші побажання команді дизайнерів, і вони приступають до дизайну логотипа.
  • Після того як кожним дизайнером створено по декілька версій логотипів, ми відправляємо їх Вам електронною поштою, і Ви визначаєте ті варіанти, які найбільше сподобалися. Відповідно, дизайнер, робота якого Вам сподобалась найбільше,і отримує проект. Тобто ми проводимо внутрішній конкурс.
  •  Далі він веде проект: розробляє декілька десятків варіантів логотипу, що Вам сподобався. Ви відбираєте, що з нової розробки логотипів Вам більше до вподоби. І так далі, до не зупините Ваш вибір на якому-небудь одному.
  • Підписуємо акт прийому-передачі робіт і послуг, і Вами проводиться оплата решти вартості договору.

Замовити логотип в Пікассофт – зробити перший крок до успіху!