Наші досягнення
создано
61
сайтов
34
интернет-магазинов
25
1С проектов
17
порталов
2
интеграций с 1С
12
поддерживаем
22
продвигаем
18

Просування сайту

Ціна: від 8000 грн за місяць

Просування сайту - будьте НАЙ, будьте КРАЩИМИ, будьте ПЕРШИМИ!

Зателефонуйте в Києві: (050) 292-27-67 або надсилайте нам запити на електронну адресу [email protected] – наші менеджери нададуть відповіді на будь-які Ваші питання з просування сайту.

Також пропонуємо Вам заповнити бріф на просування сайту. Наш менеджер із Вами обов’язково зв’яжеться.

Замовити просування сайту тепер можна зручніше.

Переваги інтернет реклами

Види реклами в інтернеті

З чого почати інтернет рекламу?

Якщо метою Вашого бізнесу є отримання прибутку за допомогою сайту, тоді без реклами в інтернеті ніяк не обійтись.

Якщо взяти статистику по бюджетах рекламних кампаній по Україні за кризисний 2009 рік, то поряд із здороженням долара відносно гривні і суцільним падінням бюджетів на рекламу бачимо приріст реклами в інтернеті в гривні на 40%, в 2010 році – 50 %, в 2011 – на 60%, а в 2012 – на 100% від 2011 року. У роки кризи 2014-2016 інтернет просуванная є бодай не єдиною сферою, що зростає, перехоплюючи ринок зовнішньої реклами та починаючи змагатися із медіа. З чим це пов’язано?

Переваги інтернет реклами

 • Таргетинг інтернет-реклами. Це означає, що клієнт може показати рекламу своїй цільовій аудиторії.
 • Невеликий бюджет на рекламу и можливість для клієнта маніпулювати ним оперативно: якщо за даним ключовим словом за тиждень не надійшло до Вас запитів, тоді видаляємо його і обираємо більш ефективне.
 • ТОП для унікального бізнесу: якщо Ваш бізнес унікальний, то він дуже швидко вийде в Топ пошукових систем через свою унікальність і дуже малим витратам на рекламу в інтернеті.

Види реклами в інтернеті

Контекстна реклама

 1. Контекстна реклама показана на найвиднішому місці в пошуковій системі, якщо інтернет користувач вводить запит на оплачене ключове слово
 2. Дає гарантований результат: на Ваш сайт будуть здійснені переходи згідно до ключових запитів
 3. Будуть переходи на сайт, доки Ви оплачуєте: припините платити – пошуковики припинять Вас показувати
 4. Ваші конкуренти можуть і будуть клікати на Вашій контекстній рекламі із метою підірвати Ваш бюджет – треба бути до цього підготовленим
 5. Ви платите лише за перехід.
 6. Ви самі обираєте, кому Ви хочете показати свою інформацію.

Вартість контекстної реклами складає від 0,25 грн за клік (іноді доходить до 12 – 40 грн). В середньому, треба розраховувати, що вартість кліка складе близько 3 – 5 грн. Контекстну кампанію доцільно розпочинати із бюджетом від 5 000 грн на місяць. Плата за послуги нашої компанії складе 20% від бюджету контекстної кампанії за вирахуванням видатків.

Ми також навчаємо, як розміщувати контекстну рекламу. Навчання проводиться у нас в офісі в індивідуальному порядку. Записатися на навчання можна за телефоном (044) 223-61-31 Київ або відправити запит на поштову скриньку [email protected].

В результаті навчання Ви створюєте контекстну рекламну кампанію и спостерігаєте протягом декількох днів ефект.

Строк навчання – 8 годин. Вартість – 4000 грн.

Розкрутка сайту або SEO

 1. Ваше посилання на сайт показане на тій позиції за ключовим запитом, за яку Ви заплатили: ТОП3, ТОП5, ТОП10
 2. ВАЖЛИВО! Для того щоб залишатися на здобутих позиціях, необхідно буде продовжувати роботи з пошукового просування сайту після виходу в ТОП.

Чому не ТОП20 и далі? Як показує практика, 85% продажів за запитами приходяться саме на ТОП10. Всі сайти, що знаходяться нижче ТОП10 позицій за запитуваним ключовим словом в пошукових системах google, yandex, rambler та ін., мають значно менше шансів бути переглянутими користувачем. Тому роскрутка сайту - це потрапляння Вашого сайту не нижче за ТОП10.

Просування сайту до ТОП пошуковиків має такі особливості:

 • по-перше сайт необхідно просунути в перші позиції пошукової системи, строк розкрутки сайту в середньому складає 3 місяця
 • потім для збереження перших позицій треба продовжувати кампанію з просування сайту
 • бути в ТОП за запитом ще не означає забезпечити відвідуваність сайту: існують крізні запити, які за статистичними даними пошукових систем дають високу відвідуваність, а на практиці виходить інакше. Тому потрібно підбирати "правильні" ключові слова - побудувати грамотно семантичне ядро
 • в залежності від виду бізнесу треба обрати правильну стратегію seo: якщо Ви продаєте багато товарів різноманітної номенклатури, то просування інтернет магазина краще здійснювати за багатою кількістю низькочастотних і середньо частотних запитах; якщо необхідно просунути в інтернет бренд чаю або соку в пакетах, то важливо бути першим за високочастотними запитами "чай" або "сік"; для вузькоспеціалізованого рідкісного бізнесу роскрутка сайту відповідно обійдеться недорого, оскільки треба отримати перші позиції за низькочастотними запитами
 • в залежності від географії застосовуються ті чи інші методи seo: для центра України принципово займати ТОП позиції в google (ним користуються більш ніж 70% користувачів), в Росії популярним є Яндекс, для США - це google і yahoo.

Нижче наводимо приблизні бюджети на просування сайту для деяких пошуковиків:

Послуга

Відвідуваність, дн

Строки, міс

Ціна, грн на міс

1

google

...80

...3

...8000

2

80...300

3...6

8000...20000

3

300...1000...

6...12...

20000...

4

Яндекс

...80

...4

...8000

5

80...300

4...8

8000...15000

6

300...1000...

8...14...

15000...

7

google

  Яндекс

    rambler

...250

3...6

15000...

8

...500

5...10

15000...

Вартість розкрутки сайту залежить від частоти запиту за ключовим словом:

 • високочастотні запити, наприклад, оренда, 1с, ноутбук та ін. Вартість розкрутки сайту може становити від 12 000 грн, залежить вона від тематики й «розкручуваності» за даним запитом. Якщо посилання на Ваш сайт буде знаходитися за таким запитом в ТОП, то з одного боку, Ви гарантовано отримаєте приток відвідувачів, з іншого – конвертація буде незначною у зв’язку із тим, що відвідувачі зовсім необов’язково захочуть здійснити акт згідно Вашої тематики сайту. Так, якщо Ви продаєте лікарські засоби й «крутитесь» за ключовим словом «ліки», то користувач, який вводить у строчці пошуку слово «ліки» може хотіти купити які-небудь ліки, а може просто шукати довідкову інформацію про ліки
 • середньо частотні запити: оренда київ, 1с 7, ноутбук купити та ін. Вартість розкрутки складе від 8000 грн. Ви деталізуєте Ваші запити, відповідно, збільшуєте конверсію
 • низькочастотні запити: оренда квартири київ недорого, 1с бухгалтерія 7, ноутбук Sony купити. Це найбільш ефективні запити, оскільки вони дають найкращу конверсію. Вартість розкрутки складе від 3000 до 8000 грн.

Строк просування складає близько 3 місяців. За деякими запитами результати будуть вже після першого місяця просування. Незалежно від того, обираєте Ви SEO або контекстну рекламу, необхідно скласти правильне семантичне ядро – список ключових запитів, за якими буде чинитися оптимізація сайту. Наша компанія підготує для Вас оптимальну пропозицію, виходячи з бюджету на рекламу в інтернеті.

Обов’язковою в нашій роботі з seo є звітність: після того як розпочинаємо працювати ми створюємо в google (google.com/analytics) і Яндексі (metrika.yandex.ru) обліковий запис, де Ви можете продивлятися відвідування, їхню географію, якість і тривалість. Даний обліковий запис буде доступним лише Вам.

Також ми навчаємо, як розкрутити сайт. Навчання проводиться у нас в офісі в індивідуальному порядку. Записатися на навчання можна за телефоном (044) 292-27-67 Київ або відправити запит на поштову скриньку [email protected].

В результаті навчання Ви зрозумієте, з чого складається розкрутка сайту, навчитесь проводити внутрішню оптимізацію сайту, навчитесь працювати з біржами посилань.

Строк навчання – 16 годин. Вартість – 12 000 грн.

Медіа інтернет реклама

 1. Ми створюємо банер (або декілька банерів – в залежності від мети кампанії), який містить рекламне оголошення (пропозиції, акції, знижки), після чого розміщуємо його на помітному місці на відвідуваних веб-ресурсах
 2. Це ефективний спосіб звернути увагу аудиторії з інтернету. Ефект можеа порівняти з рекламою в рейтингових ЗМИ.

Вартість медіа інтернет реклами

Ви платите за період показу реклами, наприклад, місяць. За показниками ефективності медіа реклама виглядає наступним чином:

 • Вартість за клік – близько 36 грн
 • Вартість конверсії – близько 50-80 грн.

Це, звісно, середня температура у лікарні, проте такі показники можна вважати прийнятними.

Важливо! Медіа реклама передбачає солідний бюджет: у противному випадку вона не принесе ефекту. Ефективний бюджет: від 30 000 грн.

З чого почати інтернет рекламу?

Розпочати потрібно з оцінки сайту:

 • Чи сподобається споживачеві сайт або інтернет магазин запропонованих Вами товарів чи послуг?
 • Хто є таким споживачем, що би він хотів бачити на сайті? Погодивши ці питання, можна розпочинати рекламну кампанію
 • Тепер можна розраховувати, що користувачі зацікавляться Вами, задзвонять, зроблять замовлення. Їм потрібно лише показати Вас. Насамперед, виділяємо невеликий бюджет, складаємо семантичне ядро і даємо контекстну рекламу
 • У випадку позитивного ефекту можна збільшити бюджет – знайти оптимальне відношення витрат на рекламу до прибутку від продажів
 • Альтернативним рішенням є розкрутка сайту – просування в ТОП пошукових систем
 • Після того, як Ви визначитесь із ефективним бюджетом, можна розподілити його в пропорції між контекстною рекламою й SEO
 • Не завжди збільшення бюджетів на оптимізацію сайту призводить до позитивного результату – тому дуже важливо знайти оптимальне рішення.