Наші досягнення
создано
61
сайтов
34
интернет-магазинов
25
1С проектов
17
порталов
2
интеграций с 1С
12
поддерживаем
22
продвигаем
18

Створення сайту

Інтернет все більше входить у наше життя.

Ви надаєте послуги, продаєте товари, є нюсмейкером чи журналістом, який ці новини викладає під гострим соусом. Тоді Вам необхідна розробка сайту.

Зателефонуйте нам (044) 223-61-31 Київ і довідайтесь більш детально про створення сайту від компанії Пікассофт. Або напишіть нам лист на e-mail: [email protected] із Вашими вимогами відносно розробки сайту: ми із задоволенням приймемо участь у конкурсі на створення сайту.

Також пропонуємо Вам заповнити бріф на створення сайту. Наш менеджер з Вами обов’язково зв’яжеться.

Замовити сайт стало простіше.

Створення сайту візитки

від 6 000 грн

Створення інтернет магазину

від 60 000 грн

Створення інформаційного сайту

від 20 000 грн

Створення корпоративного порталу

від 100 000 грн

Підтримка сайту

від 4 000 грн

Просування сайту

від 8 000 грн 

Для того щоб про Вас и Ваш бізнес почули, спеціалісти компанії Пікассофт складуть план дій з захоплення інтернет простору. Ми:

  • запишемо Ваші потреби і побажання
  • розробимо веб-дизайн
  • створимо структуру сайту
  • викладемо його на хостінг
  • запропонуємо оптимальну рекламну інтернет кампанію.

Всі дії зі створення веб сайтів компанія Пікассофт проведе стильно, за чесну ціну і в обумовлені строки. Ми займаємося створенням і просуванням сайтів в Києві. Проте маємо досвід віддаленого виготовлення сайтів у регіонах.

Якщо Ви вже в інтернеті, але розчаровані результатами роботи Вашого сайту, то не втрачайте надію – приходите до нас. Ми проведемо його технічний, маркетинговий і фінансовий аналіз і покажемо Вам, де він потребує маленьких змін, де треба істотно чого видалити, де – додати; надамо відповідь на питання, як отримувати велику кількість відвідувань, клієнтів і скільки це коштуватиме.

При прийнятті остаточного рішення про розробку web сайту, необхідно врахувати те, що створення сайту – це перша половина роботи, друга ж – його безперервне наповнення і доопрацювання – підтримка сайту. Ви будете завжди цікаві інтернет користувачам. Таким чином, звертаючись до розробника сайту, задайтеся питанням: наскільки Вам буде комфортно з ним працювати і чи буде він реагувати на Ваші побажання після того, як підписані акти прийому-передачі робіт.

Дуже важливо, щоб створення сайту було проведено професійно і якісно.

Наша компанія займає принципову позицію по відношенню до клієнтів: для нас клієнт – це насамперед довіра. Ми цінуємо його вище меркантильних інтересів. Тому Ви можете розраховувати, що компанія Пікассофт буде надійно виконувати Ваші вимоги і побажання після того, як виведе Ваш корабель у відкрите море Інтернету.

Хочемо висловити ВЕЛИКЕ СПАСИБІ нашим клієнтам. Спасибі за довіру. Ми отримуємо величезну втіху від того, що ростемо разом із Вами.