Наші досягнення
создано
61
сайтов
34
интернет-магазинов
25
1С проектов
17
порталов
2
интеграций с 1С
12
поддерживаем
22
продвигаем
18

Ремонт комп'ютерів

Компанія Picassoft надає послуги з ремонту і модернізації комп’ютерів. Ремонт комп’ютерів як hardware – апаратної частини, так і software – встановлення і налаштування програм. Яка б складна задача перед нами не стояла – ми її вирішимо, причому надійно і максимально швидко.
Зв’яжіться з нашим менеджером за тел. (044) 223-61-31 Київ або залиште нам on-line замовлення – ми здійснимо ремонт комп’ютера з оптимальними витратами Вашого часу і коштів.

Звісно, зовсім неприємно, коли вдома або на роботі раптом починає глючити Ваш комп’ютер: чи то віруси душать, чи то відеокартка не витримує, чи то проблеми із електронною поштою, чи то ще що-небудь зіпсує настрій. Результат – припинення робочого процесу. Вихід є – зв’яжіться із нами, і проблеми більше нема.

Сім причин, чому Пікассофт:

 1. Звернувшись за телефоном (044) 223-61-31 Київ або відправивши нам on-line замовлення, Ви гарантовано отримаєте безкоштовну консультацію, можливо, поломка мінімальна, і Ви зможете поправити її самі, отримавши нашу консультацію
 2. Ми беремо гроші лише за виконану роботу
 3. Вам не треба нести комп’ютер чи ноутбук до нас – наш спеціаліст обслугує ваш комп’ютер у Вас вдома чи в офісі
 4. Після консультації ми запропонуємо найкраще рішення, захистивши Вас від застарілих версій апаратної частини і софта, які нерідко можна зустріти у магазинах комп’ютерної техніки
 5. Для наших постійних клієнтів діють додаткові знижки і привілеї
 6. Компанія Пікассофт надає гарантію на проведені роботи з ремонту і налаштування комп’ютерів – 3 місяці, гарантія на залізо не менше за 1 рік
 7.  Ми зацікавлені у Вашому успіху. Ми ростемо разом із Вами.

Які послуги входять в ремонт комп’ютера?

 • Діагностика hardware (заліза), software (програмного забезпечення)
 • Ремонт комп’ютерів будь-якої складності
 • Ремонт комп’ютерів всіх виробників
 • Виїзд додому чи до офісу
 • Заміна комплектуючих: блоків живлення, материнських плат, відеокарток
 • Модернізація процесорів, оперативної пам’яті
 • Встановлення програмного забезпечення
 • Відновлення пошкоджених даних
 • Лікування, захист від вірусів
 • Збирання і настройка комп’ютера оптимально під Ваші потреби
 • Консультації

Як відбувається ремонт комп’ютерів?

Якщо у Вас виникає проблема із ПК, достатньо набрати нашого спеціаліста за телефоном (044) 223-61-31 або залишити заявку із описом, що не працює.
Якщо Ви нам задзвонили, ми встановлюємо з Ваших слів приблизні причини поломки, узгоджуємо час і направляємо до Вас спеціаліста з ремонту комп’ютерів додому чи в офіс.
При надходженні заявки про несправність комп’ютера в робочий час ми її аналізуємо, відсилаємо на Вашу електронну адресу лист, в якому відмічаємо приблизні причини неполадок, способи їхнього усунення і орієнтовну вартість, після чого наш спеціаліст віддзвонює на вказаний Вами номер телефону і узгоджує час.
Ви також можете підвезти комп’ютер або ноутбук до нас за адресою в контактах і, можливо, забрати його вже незабаром відремонтованим.
Після того як спеціаліст компанії Пікассофт прибув до Вас він проводить діагностику неполадок, з’ясовує причини і усуває їх. Попутно можуть виникнути додаткові побажання з оновлення системи чи програмного забезпечення. Наш спеціаліст запропонує Вам найефективніше рішення на ринку антивірусів, поштових серверів, браузерів, завантажить і налаштує найновіші версії програм, порадить найменш витратний варіант з придбання залізв для модернізації комп’ютера.
Після того як роботи з ремонту комп’ютерів завершені Ви сплачуєте за послуги відповідно до наших тарифів і підписуєте акт прийому-передачі робіт та послуг. Це Ваша гарантія на проведені нами роботи. Вона складає 3 місяці з дня ремонту.
У випадку виникнення у гарантійний строк неполадок, пов’язаних із проведеними нами роботами, ми усунемо їх у зручний для Вас час безкоштовно.

Яка вартість ремонту комп’ютерів?

Послуга

Опис послуги

Віртість, грн

Діагностика ПК

Нашим спеціалістом проводиться комплексна діагностика системного блоку до визначення причини неполадки. В результаті перевірки він Вам запропонує рішення: заміна, ремонт чи модернізація непрацюючого елементу

1 000

Модернізація ПК

Заміна елементів системного блоку: процесора, материнської плати, відеокартки, звукової картки, оперативної пам’яті, жорсткого диску, CD, DVD, FD приводів, охолоджуючих вентиляторів, корпусу

1 000

Ремонт ПК

Перевірка правильності настройки BIOS, перенастройка, у випадку необхідності, заміна і профілактика елементів системного блоку, налаштування коректної роботи операційної системи, видалення вірусів, встановлення захисту від вірусів

 2 000

Якщо Ви знаходитесь у Києві і маєте декілька комп’ютерів, то Вас може зацікавити  абонентське обслуговування комп’ютерів.