Наші досягнення
создано
61
сайтов
34
интернет-магазинов
25
1С проектов
17
порталов
2
интеграций с 1С
12
поддерживаем
22
продвигаем
18

Створення інформаційного сайту

Ціна: від 20000 грн 

У Вас накопичилось багато інформації.

Тоді заробляйте!

Створіть інформаційний сайт.

Зателефонуйте нам в Києві: (044) 223-61-31 або напишіть нам на електрону пошту [email protected] – наші менеджері нададуть відповідь на будь-які Ваші запитання відносно створення інформаційного сайту.

Також пропонуємо Вам заповнити бріф на створення інформаційного сайту. Наш менеджер із Вами обов’язково зв’яжеться.

Замовити інформаційний сайт стало простіше.

Від чого залежить вартість створення інформаційного сайту

Чому Пікассофт?

Інформаційний сайт – скоріше стиль життя, ніж засіб для ведення бізнесу. Проте при наявності цікавої ідеї і правильної організації такий ресурс буде приносити Вам хороший дохід.

Ідеї Ваші – реалізація наша.

Ідея має приваблювати відвідувачів, бути новою і корисною. Все інше – наші турботи.

Ми створимо структуру даних, зручну навігацію, що дуже важливо, і одягнемо її стильно.

Ми вигадаємо приємний дизайн для відвідувачів.

Ми підготуємо зручну систему наповнення контентом для Ваших співробітників. Надамо можливість додавати корисну інформацію користувачам. Організуємо майданчик для їхнього спілкування всередині сайту.

Розробимо швидку і функціональну систему пошуку по сайту.

Інформаційний сайт – це люди для людей. Ви готові до того, щоб присвятити себе людям, Вам подобається збирати і створювати нову інформацію, тоді створення інформаційного сайту – це те, що Вам треба.

Від чого залежить вартість створення інформаційного сайту?

3 фактори

  1. Платформа, на якій буде розроблена система: ми можемо розгорнути інформаційний сайт на CMS, а можемо і створити інформаційний сайт з нуля – все залежить від Ваших потреб. Ціна створення інформаційного сайту залежить від часу, який буде витрачено нашими спеціалістами на розробку.
  2. Функціональність системи: чим складніше система, тим дорожче буде коштувати розробка інформаційного сайту.
  3. Дизайн сайту. Чим більше унікальних сторінок буде містити сайт, тим вище вартість його створення. Іноді можна обмежитися однією-двома шаблонними сторінками, і всі інші будуть верстатись під шаблонні. Більшість сайтів рунета створюються саме так. Іноді сайт являє собою десятки сторінок унікального інтерфейсу (Європа, США). Відповідна і ціна.

Детальніше…

platform_work.png

Справа – платформи розробки.

Порівняємо:

Для розробки простого інформаційного сайту найкраще використовувати CMS, оскільки тут є набір стандартних модулів, які можуть знадобитися для такого проекту.

Для створення інформаційного сайту необхідна проста і зрозуміла для користувача система пошуку, реалізація якою є непростою і нестандартною. До того ж при розробці інформаційного сайту потрібно враховувати великий об’єм інформації і значний трафік, які можуть впливати на швидкодію системи. Для вирішення таких задач ми радимо використовувати платформу .Net чи Django.

Щодо бюджету…

platform_price.png

Очевидно, сайт на CMS – найдешевше рішення ($2 000 … $5 000 грн), але не варто відразу його обирати. Якщо Ви плануєте створити відвідуваний ресурс із зручною системою навігації і пошуку, то Вам знадобиться індивідуальна розробка, наприклад, використовуючи технологію ASP.NET

В США і Європі переважна більшість інформаційних сайтів розробляється індивідуально. Середній бюджет розробки складає $20 000. Ми створимо для Вас якісний продукт, починаючи від $10 000.

Чому Пікассофт?

  • Нами створено ряд успішно працюючих проектів: (теги)
  • сайт каталог творів художників (.Net) київська галерея (.Net) сайт визначних пам’яток України (Drupal)
  • Наші ціни на створення інформаційного сайту – не з найнижчих у Києві. Ми можемо собі таке дозволити завдяки чітко відпрацьованій схемі розробки: кожний спеціаліст компанії Пікассофт виконує свою частину проекту
  • Висококваліфіковані спеціалісти. В Пікассофт працюють спеціалісти з досвідом роботи від 5 років в сфері IT і десятками успішних проектів в портфоліо за кожним
  • Ми гарантуємо виконання проекту в обумовлений строк. Для простого інформаційного сайту строк розробки складе 20 робочих днів
  • Безкоштовна підтримка сайту впродовж року: консультації за телефоном, e-mail, дрібні доробки, виїзд в офіс при виникненні неполадок, допомога в наповненні.